Ceník focení Radek Drbohlav

Portrét

Portrét (1 osoba) – 2.200,-Kč –  8 plně upravených fotografií  na paměťovém médiu. Fotografie k úpravě si vyberete sami podle svého uvážení. Každá další fotografie nad uvedený počet u portrétního focení 300,- Kč/kus. Možnost zakoupit Dárkový poukaz (platnost 6 měsíců).

Focení probíhá jak v exteriéru, ale je možno využít i ateliér, nebo interiérových prostor. Portrétní focení prosím objednávejte alespoň tři týdny předem a je třeba cca 3 dny před focením zavolat na 608 234 998 a domluvit podrobnosti. Doba zpracování portrétních fotografií je max.4 týdny.

Rodinná fotografie

Rodinná fotografie (max.4 osoby, každá osoba navíc- 500kč) – 2.500,-Kč. Fotografie k úpravě si vyberete sami podle svého uvážení. Každá další fotografie nad uvedený počet u portrétního focení 300,- Kč/kus. Možnost zakoupit Dárkový poukaz (platnost 6 měsíců).

8 plně upravených fotografií  na paměťovém médiu.

Focení více osob probíhá vždy v exteriéru, nejlépe v přírodě, či v ateliéru. Ale nebráním se i fotografování v zajímavých lokalitách jako jsou např, staré opuštěné budovy, nebo továrny. Rodinné focení prosím objednávejte alespoň tři týdny předem a je třeba cca 3 dny před focením zavolat na 608 234 998 a domluvit podrobnosti. Doba zpracování rodinných fotografií je max. 4 týdny.

Svatební focení

Svatební focení (základ) – 5.500,- Kč – zahrnuje focení obřadu, skupinové foto a aranžované fotky novomanželů bezprostředně po obřadu. 100-200 upravených fotografií na paměťovém médiu. Je možnost přiobjednání fotoalba se 200 foto(10x15cm) – 1500 Kč. Na svatby nově využívám dron (za vhodného počasí) a fotky z něj Vás určitě potěší. Mohu Vám na místě udělat krátké video (15 sekund), které můžete ihned postovat na sociálních sítích.

Základní balíček obsahuje zdokumentování obřadu, včetně příjezdu nevěsty, skupinové foto a poté fotografování stylizovaných portrétů v blízkém okolí. Základní balíček prosím objednávejte alespoň měsíc předem. Doba zpracování základního balíčku je max.4.týdny

Tento balíček je možné využít mimo hlavní svatební sezonu, nebo po vzájemné dohodě.

V případě svatebního focení je nutné složit NEVRATNOU* zálohu ve výši 30% na účet, a to ihned po dohodnutí závazného termínu. *VIZ NÍŽE

Všechny ceny zahrnují dopravu automobilem do 5 km (nad 5 km je sazba 5,- Kč/km)

Svatební focení (standard)  – 12.500,- Kč – zahrnuje 8 hodin focení. 300 – 400 upravených fotografií na paměťovém médiu. Je možnost přiobjednání fotoalba s 200 foto(10x15cm)- 1500Kč. Na svatby nově využívám dron (za vhodného počasí) a fotky z něj Vás určitě potěší. Mohu Vám na místě udělat krátké video (15 sekund), které můžete ihned postovat na sociálních sítích.

V ceně Standard balíčku je zahrnuta osobní konzultace, která probíhá zhruba dva týdny před svatbou. Tam si se zákazníky dohodneme podrobnosti celého svatebního focení, včetně časového harmonogramu. Dále pak cena zahrnuje zdokumentování celého svatebního dne od příprav nevěsty (ženicha) až po večerní zábavu. Obvykle jsem k dispozici od příprav nevěsty po volnou zábavu. Každá další hodina je účtována sazbou 1.000,- Kč. Standard balíček prosím objednávejte alespoň dva měsíce předem. Doba zpracování Standard balíčku je max. 5 týdnů.

V případě svatebního focení je nutné složit NEVRATNOU*  zálohu ve výši 30% na účet, a to ihned po dohodnutí závazného termínu. *VIZ NÍŽE

Všechny ceny zahrnují dopravu automobilem do 5 km (nad 5 km je sazba 5,- Kč/km)

Svatební focení (VIP) – 18.500 kč – zahrnuje až 12h focení ve svatební den. 400-500 upravených fotografií na paměťovém médiu a fotoalbum s 200 foto(10x15cm). A navíc je v tomto balíčku předmanželské focení dle dohody(na pozvánky, na památku). Na svatby nově využívám dron (za vhodného počasí) a fotky z něj Vás určitě potěší. Mohu Vám na místě udělat krátké video (15 sekund), které můžete ihned postovat na sociálních sítích.

V ceně VIP balíčku je zahrnuta osobní konzultace, která probíhá zhruba 4 týdny před svatbou. Tam si se zákazníky dohodneme podrobnosti celého svatebního a předsvatebního focení, včetně časového harmonogramu. Každá další hodina je účtována sazbou 1.000,- Kč. VIP balíček prosím objednávejte alespoň dva měsíce předem. Doba zpracování VIP balíčku je max. 5 týdnů.

V případě svatebního focení je nutné složit NEVRATNOU* zálohu ve výši 30% na účet, a to ihned po dohodnutí závazného termínu. *VIZ NÍŽE

Všechny ceny zahrnují dopravu automobilem do 5 km (nad 5 km je sazba 5,- Kč/km)

Ostatní služby

Ostatní služby – dle předchozí dohody

V případě svatebního focení je nutné složit nevratnou zálohu ve výši 30% na účet, a to ihned po dohodnutí závazného termínu.

Všechny ceny zahrnují dopravu automobilem do 5 km (nad 5 km je sazba 5,- Kč/km)

Každá další fotografie nad uvedený počet u portrétního focení 300,- Kč/kus.

Surové (neupravené) fotografie neposkytuji.

* záloha na objednaný termín je nevratná, ale pokud se daný termín podaří zaplnit, pak ji vrátím na účet objednavatele. Lze nahradit Dárkovým poukazem na focení.

Máte zájem? Pošlete mi nezávaznou poptávku

Sledujte můj Facebook